Kredyty konsolidacyjne.

Koniecznie potrzebujesz dodatkowego zastrzyku gotówki, ale niestety musisz już spłacać jeden kredyt? Nie do końca wiesz gdzie masz się udać o pomoc i poradę finansową? Przyjdź do nas w Nowym Sączu, a my pomożemy Ci skonsolidować wszystkie Twoje kredyty w jeden i wynegocjować korzystne warunki spłat rat kredytowych. Nasi doradcy finansowi doskonale wiedzą, jakie propozycje kredytów konsolidacyjnych będą idealnie właśnie dla Ciebie. To naprawdę znaczne odciążenie. Nie będziesz musiał się już zamartwiać, że zapomnisz o spłacie któregoś z kredytów. Teraz będziesz mieć już tylko jeden. Zmniejsz obsługę swoich kredytów oraz pożyczek!

Kredytu konsolidacyjne bez zabezpieczeń

Jest to rozwiązanie nieco droższe od pozostałych rodzajów kredytów hipotecznych, ale jednocześnie znacznie szybsze. Niezbędne formalności można już bowiem załatwić w zaledwie kilka godzin. Jego oprocentowanie przeważnie kształtuje się na tym samym poziomie co taniego kredytu gotówkowego, zaś maksymalny czas kredytowania wynosi do 150 miesięcy. To rozwiązanie jest najlepszy w przypadku, gdy nie posiadamy własnej nieruchomości.

Kredytu konsolidacyjne pod hipotekę

Taki kredyt konsolidacyjny pozawala nam wydłużyć okres kredytowania nawet do 30 lat i jednocześnie znacznie zmniejszyć wysokość rat. Takie rozwiązanie wiąże się także zazwyczaj z niższym oprocentowaniem. Najważniejszy jest jednak fakt, że przy takim kredycie konsolidacyjnym mamy możliwość odzyskania części kosztów skredytowanej składki ubezpieczeniowej. Taka alternatywa pozwala nam zaoszczędzić nawet kilkanaście tysięcy złotych. W jaki sposób możemy to zrobić, warto zapytać doradcę kredytowego w biurze w Nowym Sączu.

Kredyty konsolidacyjne dla firm

Jest to unikalna oferta skierowana do właścicieli firm. W przypadku terminowej obsługi zobowiązań firmowych dają nam możliwość szybkie ich przeniesienie do innego banku na znacznie korzystniejszych warunkach. W tym przypadku nie wymagane jest przedstawianie obecnych dokumentów finansowych firmy, co jest dużym plusem. O wszelkie informacje warto przyjść bezpośrednio do nas.

Nowy Sącz

No Comments Yet.

Leave a Reply

Message