Kredyty hipoteczne

Zakup mieszkania lub domu wiąże się zazwyczaj z ogromnymi kosztami. Niestety niewiele osób może sobie pozwolić na tak poważny wydatek bez konieczności zaciągania kredytu. Jeszcze niedawno uzyskanie kredytu hipotecznego było skomplikowanym procesem, z którego kompletnie były wykluczone młode osoby, dopiero wstępujące na rynek pracy, a to przecież oni są w największej potrzebie. Nasi doradcy pomogą każdemu dobrać odpowiedni kredyt hipoteczny i ustalić jak bardziej korzystne warunku spłaty. Jakie kredyty hipoteczne posiadamy w swojej ofercie dla mieszkańców Nowego Sącza?

Kredyty mieszkaniowe

Tego rodzaju kredyty przeznaczone są na zakup mieszkania lub domu. Co mamy do zaoferowania? Pomagamy wynegocjować jak najlepszą cenę oraz załatwiamy wszelkie niezbędne formalności, a przy tym zapewniamy pomoc przy finansowaniu zakupów nieruchomości mieszkaniowych.

Kredyty hipoteczne w programie Mieszkania dla Młodych

Takie kredyty otrzymują dofinansowanie wkładu własnego do kredytu na zakup pierwszego mieszkania bądź domu jednorodzinnego z rynku pierwotnego. Przyjdź do nas i porozmawiaj z doradcą finansowym o możliwości skorzystania z programu DMD w mieście Nowy Sącz. Dowiesz się na jakie dofinansowanie możesz liczyć i ustalisz wysokość dopłat ratalnych.

Kredyty na budowę domu

Tego rodzaju kredyty dotyczą nie tylko samej budowy domu, ale również jego rozbudowy. Jeżeli planujesz zatem powiększyć swoje cztery kąty, możesz liczyć na atrakcyjną ofertę kredytową. Nie musisz sam zmagać się z kompletacją wymaganej dokumentacji, w tej kwestii także możesz liczyć na naszą fachową pomoc.

Kredyty na lokale użytkowe

Skorzystać mogą z nich zarówno osoby nie posiadające własnej działalności gospodarczej, jak również te, które taką działalność prowadzą. Nie wiesz jak się do zabrać do złożenia wniosku kredytowego? Poradź się naszych doradców finansowych!

Kredyty hipoteczne w obcych walutach

Zgodnie z ustawą z 2014 roku, osoby uzyskujące dochody w USD, EUR, GPB oraz CHF mogą skorzystać z kredytu hipotecznego w obcej walucie. Nie wiesz jednak jakie dodatkowe wymogi musisz spełnić? To żaden problem, przyjdź do nas, a my Ci wszystko wyjaśnimy.

Nowy Sącz

No Comments Yet.

Leave a Reply

Message