Ubezpieczenia na życie

Życie to największy dar jaki posiadamy, a jego wartość jest bezcenna. Niestety w swojej wyjątkowości jest bardzo kruche, dlatego należy o nie odpowiednio zadbać. Przemęczenie, stres, pośpiech, a nawet geny – wszystko to może wpływać na nasz stan zdrowia. W dzisiejszych czasach medycyna posunęła się znacznie do przodu, jednak większość leków i zabiegów kosztuje niemało. Jak ustrzec siebie i swoich najbliższych przed tym co najgorsze? Na każdą ewentualność możemy się przecież przygotować dzięki ubezpieczeniom, zarówno tym zdrowotnym, jak i tym na życie.

Ubezpieczenie zdrowotne

W czasie poważnej choroby nie musisz być zdany na państwową Ubezpieczenie na życiesłużbę zdrowia i refundowane leki. Powinieneś móc zapewnić sobie i swojej rodzinie jak najlepszą opiekę medyczną, w którą wliczają się nie tylko leki, zabiegi, operacje, czy rehabilitacja, ale także diagnozy i pomoc renomowanych specjalistów. To wszystko zapewnia ubezpieczenie zdrowotne, o którym warto pomyśleć już teraz. Tego rodzaju polisa skierowana jest do wszystkich, a szczególnie zaś do osób, które chcą zabezpieczyć się na ewentualność poważnej choroby/uszczerbku na zdrowiu. Dzięki niej wizyty w najlepszych klinikach, wykonanie badań laboratoryjnych, a nawet wizyty domowe, będą możliwe do zrealizowania bez niepotrzebnych zmartwień o finanse. Ubezpieczenie zdrowotne nie może być jednak traktowane jak alternatywa dla ubezpieczenia w Narodowym Funduszu Zdrowia, o czym należy koniecznie pamiętać. Polisa zdrowotna nie daje nam bowiem takich samych praw jak ubezpieczenie w NFZ.

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie może wykupić każdy, kto tylko pragnie zabezpieczyć swoją rodziną finansowo na wypadek własnej śmierci. Pieniądze z polisy na życie mogą pomóc najbliższym w przygotowaniu pogrzebu, pokryciu zobowiązań zmarłej osoby oraz na spłatę jego ewentualnych kredytów. Taka polisa daje nam pewność, że nasi najbliżsi poradzą sobie z kłopotami finansowymi, w chwili kiedy nas już nie będzie. Dostępne są nie tylko ubezpieczenia indywidualne, ale również grupowe, które skierowaną są głównie do pracowników zakładów pracy. Zadbaj o swoich najbliższych, nawet wtedy kiedy nie będą już czuć Twojej fizycznej obecności.

Ubezpieczenie NNW

Losowe wypadki mogą zdarzyć się każdemu, dlatego warto ubezpieczyć się od następstw nieszczęśliwych wypadków. Jest to polisa, która ma chronić ubezpieczonego w sytuacji, w której zostanie od poszkodowany w wypadku, niezależnie w jakim miejscu będzie się wtedy znajdować. Kwota, jaka zostanie wypłacona poszkodowanemu zależna już jest od jego uszczerbku na zdrowiu, jakie podniesie w czasie wypadku.

Zdecyduj się na najlepsze ubezpieczenia na rynku- to szansa na lepsze życie dla Ciebie i Twojej rodziny.

Nowy Sącz

No Comments Yet.

Leave a Reply

Message